20-22 kwietnia 2018, Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.

To już IV odsłona Konferencji Inżynierii Oprogramowania beIT ! Celem wydarzenia jest propagowanie wiedzy z zakresu zarządzania projektami i produktami, analizy, przywództwa i kompetencji miękkich w branży IT, a także narzędzi dla jakości oprogramowania.

Uczestnicy będą mieli okazję zgłębić wiedzę i wymienić się doświadczeniami w trakcie warsztatów, wykładów i sesji dyskusyjnych, prowadzonych przez praktyków z branży IT.

ŚCIEŻKI

beAgile beProductManager beLeader beAnalyst1 beAnalyst2 beTech beTester beDataAnalyst

HARMONOGRAM

Dzień 1 - piątek, 20 kwietnia 2018

beAgile
beProductManager
beLeader
beAnalyst1
beAnalyst2
beTech
beTester
beDataAnalyst
15:30 - 16:30 Inne: Rejestracja opis
16:30 - 18:00 Wykład: Marcin Gora Project manager – the real face opis

Dzień 2 - sobota, 21 kwietnia 2018

beAgile
09:30 - 10:00 ; Inne: Rejestracja dla spóźnialskich wymagania opis
10:00 - 11:30 Marysia Lachowicz, Artur Zawadzki; Warsztat: Kanban – zacznij kończyć, przestań zaczynać! wymagania opis
11:30 - 11:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:45 - 12:30 Andrzej Tomaszewski; Wykład: Gdzie się podziało business value - czyli dlaczego warto mieć porządek w backlogu produktu wymagania opis
12:30 - 13:30 ; Inne: Lunch wymagania opis
13:30 - 15:00 Damian Winczewski; Warsztat: Retrospektywa - jak robić to dobrze? wymagania opis
15:00 - 15:25 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
15:25 - 18:30 Przemysław Witka; Warsztat: ScrumTale - Symulacja Scrum’a wymagania Uczestnicy muszą przynieść ze sobą laptopy wraz z ładowarką. Uczestnicy powinni znać zasady pracy w Scrum’ie. opis
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking w stylu włoskim. wymagania opis
beProductManager
09:30 - 10:00 ; Inne: Rejestracja dla spóźnialskich wymagania opis
10:00 - 11:30 Olga Springer; Warsztat: Rozwój i optymalizacja produktu wymagania Aby wziąć udział w warsztacie trzeba posiadać podstawową wiedzę na temat zarządzania produktem i roli product managera w firmie informatycznej. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie własnych laptopów opis
11:30 - 11:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:45 - 12:30 Andrzej Tomaszewski; Wykład: Gdzie się podziało business value - czyli dlaczego warto mieć porządek w backlogu produktu wymagania opis
12:30 - 13:30 ; Inne: Lunch wymagania opis
13:30 - 15:00 Patryk Sudnik; Warsztat: Cierpienia młodego Product Managera - jak ich uniknąć? wymagania opis
15:00 - 15:25 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
15:25 - 18:00 Jan Wieremjewicz, Adam Michalski; Warsztat: Reality check z Google design sprints wymagania opis
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking w stylu włoskim. wymagania opis
beLeader
09:30 - 10:00 ; Inne: Rejestracja dla spóźnialskich wymagania opis
10:00 - 11:30 Beata Bednarczyk; Warsztat: Chce, planuję, działam wymagania opis
11:30 - 11:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:45 - 12:30 Andrzej Tomaszewski; Wykład: Gdzie się podziało business value - czyli dlaczego warto mieć porządek w backlogu produktu wymagania opis
12:30 - 13:30 ; Inne: Lunch wymagania opis
13:30 - 15:00 Michał Blaszak; Warsztat: Leadership między zespołowy wymagania opis
15:00 - 15:25 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
15:25 - 17:00 Maciej Rogacewicz; Warsztat: Komunikacja - miękkie umiejętności niezbędne w biznesie wymagania opis
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking w stylu włoskim. wymagania opis
beAnalyst1
09:30 - 10:00 ; Inne: Rejestracja dla spóźnialskich wymagania opis
10:00 - 11:30 Monika Perendyk; Warsztat: Dobre praktyki opracowania wymagań, czyli jak pisać w sposób zrozumiały dla Klienta, programisty i testera wymagania Min. 1 rok doświadczenia, Znajomość zasad dekompozycji wymagań biznesowych, Znajomość definicji wymagań funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych opis
11:30 - 11:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:45 - 12:30 Andrzej Tomaszewski; Wykład: Gdzie się podziało business value - czyli dlaczego warto mieć porządek w backlogu produktu wymagania opis
12:30 - 13:30 ; Inne: Lunch wymagania opis
13:30 - 15:00 Ilona Konitz; Warsztat: Rola Analityka oraz dobre praktyki analitycznie w projektach prowadzonych metodyką SCRUM wymagania opis
15:00 - 15:25 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
15:25 - 17:00 Dorota Szponikowska, Krzysztof Wyrzykowski; Warsztat: Od wizji systemu do wymagań – czy Twoje projekty mają sens biznesowy? wymagania opis
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking w stylu włoskim. wymagania opis
beAnalyst2
09:30 - 10:00 ; Inne: Rejestracja dla spóźnialskich wymagania opis
10:00 - 11:30 Michał Wolski; Warsztat: Modelowanie przypadków użycia - warsztat praktyczny wymagania Podstawowa wiedza dotycząca procesu wytwórczego oprogramowania ze szczególnym uwzględnieniem modelowania przypadków użycia. opis
11:30 - 11:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:45 - 12:30 Andrzej Tomaszewski; Wykład: Gdzie się podziało business value - czyli dlaczego warto mieć porządek w backlogu produktu wymagania opis
12:30 - 13:30 ; Inne: Lunch wymagania opis
13:30 - 15:00 Aneta Kobylińska; Warsztat: Zadaj pytanie i zbierz wymaganie, czyli jak skutecznie pozyskiwać wymagania w analizie biznesowej wymagania opis
15:00 - 15:25 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
15:25 - 17:00 Elena Zhukova; Warsztat: Definiowanie celu wymagania Podstawowa wiedza o zbieraniu wymagań, najlepiej minimalne doświadczenie w zbieraniu wymagań opis
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking w stylu włoskim. wymagania opis
beTech
09:30 - 10:00 ; Inne: Rejestracja dla spóźnialskich wymagania opis
10:00 - 11:30 Wojciech Bilicki; Warsztat: Jak zbudować proste API z użyciem graphQL w języku JavaScript wymagania Laptop, wiedza z zakresu NodeJS, NPM, JavaScript i podstaw architektury Rest, zainstalowane i skonfigurowane MongoDB, zainstalowany Robo 3T opis
11:30 - 11:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:45 - 12:30 Andrzej Tomaszewski; Wykład: Gdzie się podziało business value - czyli dlaczego warto mieć porządek w backlogu produktu wymagania opis
12:30 - 13:30 ; Inne: Lunch wymagania opis
13:30 - 15:00 Katarzyna Jastrzębska; Warsztat: React. Moja pierwsza pełna aplikacja frontendowa. wymagania Własny laptop, Node.js, Vscode lub Sublime, Git, konto na Github opis
15:00 - 15:25 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
15:25 - 18:00 Piotr Gankiewicz; Warsztat: Wprowadzenie do ASP.NET Core wymagania Laptop, Zainstalowany .NET Core SDK - https://www.microsoft.com/net/download/ Zainstalowane IDE np. Visual Studio, Rider, Vim, Atom lub Visual Studio Code (używam osobiście). opis
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking w stylu włoskim. wymagania opis
beTester
09:30 - 10:00 ; Inne: Rejestracja dla spóźnialskich wymagania opis
10:00 - 11:30 Maciej Chmielarz; Warsztat: Co testerzy oraz zwykli śmiertelnicy powinni wiedzieć o hasłach i uwierzytelnianiu? wymagania opis
11:30 - 11:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:45 - 12:30 Andrzej Tomaszewski; Wykład: Gdzie się podziało business value - czyli dlaczego warto mieć porządek w backlogu produktu wymagania opis
12:30 - 13:30 ; Inne: Lunch wymagania opis
13:30 - 15:00 Michał Ożibko; Warsztat: Test automatyczne Rest Api za pomocą biblioteki Protractor wymagania Wymagany własny laptop. Wymagana konfiguracja sprzętowa: - zainstalowana najnowsza wersja NodeJS - zainstalowane narzędzie: Visual Studio Code Wiedza: - podstawowa znajomość Java Script - podstawowa znajomość obsługi npm (package manager npm). opis
15:00 - 15:25 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
15:25 - 18:25 Michał Ślęzak; Warsztat: Jak wejść w tematykę pisania automatycznych testów akceptacyjnych wymagania Własny laptop z zainstalowanym Visual Studio (najlepiej 2017, wersja minimalna 2015). Znajomość podstaw C# i chęć poznania Selenium WebDrivera lub znajomość jego podstawy i chęć poznania SpecFlow. opis
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking w stylu włoskim. wymagania opis
beDataAnalyst
09:30 - 10:00 ; Inne: Rejestracja dla spóźnialskich wymagania opis
10:00 - 11:30 Bartosz Rychlicki, Piotr Januszewski; Warsztat: Quantum Lab - Machine Learning pełen emocji wymagania Uczestnicy powinni posiadać swoje komputery z zainstalowanym Pythonem w wersji 3 oraz następującymi paczkami: * tensorflow (jeśli to możliwe, to z obsługą gpu) * keras * numpy * sklearn * matplotlib * jupyter * h5py opis
11:30 - 11:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:45 - 12:30 Andrzej Tomaszewski; Wykład: Gdzie się podziało business value - czyli dlaczego warto mieć porządek w backlogu produktu wymagania opis
12:30 - 13:30 ; Inne: Lunch wymagania opis
13:30 - 17:00 Mariusz Gil; Warsztat: ML, odkrywanie wiedzy domenowej oraz łączenie obu tych światów w działającej aplikacji wymagania Własny laptop opis
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking w stylu włoskim. wymagania opis

Dzień 3 - niedziela, 22 kwietnia 2018

beAgile
10:00 - 11:00 Bartosz Gatz; Wykład: Jak być dobrym kierownikiem produktu: nieoczywiste pułapki data driven development wymagania opis
11:00 - 11:30 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:30 - 13:00 Wòjcech Makùrôt; Warsztat: Backlog Fitness Training, czyli jak dbać o scrumowy backlog produktu. InfoShareAcademy wymagania Praktyczna znajomość Scruma. (na warsztacie skorzystają też osoby, które znają scruma, ale nie pracują w nim na co dzień, więc myślę, że osoby na konferencji będą zadowolone :) ) opis
13:00 - 13:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
13:15 - 14:45 Mirosław Dąbrowski; Warsztat: Dostosowywanie oraz rozbudowywanie modelu ról w metodyce AgilePM wymagania opis
14:45 - 15:00 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
15:00 - 15:45 Mirosław Dąbrowski; Wykład: Wyzwania i ryzyka w zwinnych transformacjach wymagania opis
15:45 - 16:00 ; Przerwa: Rozstrzygnięcie konkursów wymagania opis
16:00 - 17:00 ; Inne: Pizza party wymagania opis
beProductManager
10:00 - 11:00 Bartosz Gatz; Wykład: Jak być dobrym kierownikiem produktu: nieoczywiste pułapki data driven development wymagania opis
11:00 - 11:30 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:30 - 13:00 Przemysław Pipiora; Warsztat: Zarządzanie Product Backlogiem – priorytetyzacja wymagań wymagania opis
13:00 - 13:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
13:15 - 14:45 Tomasz Tomaszewski; Warsztat: Jak ocenić i rozwijać istniejący produkt? - na podstawie metody Lean Startup wymagania Uczestnicy proszeni są o przyniesienie własnych laptopów opis
14:45 - 15:00 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
15:00 - 15:45 Mirosław Dąbrowski; Wykład: Wyzwania i ryzyka w zwinnych transformacjach wymagania opis
15:45 - 16:00 ; Przerwa: Rozstrzygnięcie konkursów wymagania opis
16:00 - 17:00 ; Inne: Pizza party wymagania opis
beLeader
10:00 - 11:00 Bartosz Gatz; Wykład: Jak być dobrym kierownikiem produktu: nieoczywiste pułapki data driven development wymagania opis
11:00 - 11:30 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:30 - 13:00 Wojciech Parteka; Warsztat: Przywództwo wymagania opis
13:00 - 13:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
13:15 - 14:45 Maciej Stępa; Warsztat: Budowa oraz zarządzanie zespołem wymagania opis
14:45 - 15:00 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
15:00 - 15:45 Mirosław Dąbrowski; Wykład: Wyzwania i ryzyka w zwinnych transformacjach wymagania opis
15:45 - 16:00 ; Przerwa: Rozstrzygnięcie konkursów wymagania opis
16:00 - 17:00 ; Inne: Pizza party wymagania opis
beAnalyst1
10:00 - 11:00 Bartosz Gatz; Wykład: Jak być dobrym kierownikiem produktu: nieoczywiste pułapki data driven development wymagania opis
11:00 - 11:30 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:30 - 13:00 Marek Kołodziejczyk; Warsztat: Precyzyjne zbieranie wymagań klienta, jako najważniejsza rola analityka biznesowego wymagania opis
13:00 - 13:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
13:15 - 14:45 Mikołaj Kortalla; Warsztat: Klient chyba nie wie czego chce, analityk chyba nie wie co może zaproponować wymagania opis
14:45 - 15:00 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
15:00 - 15:45 Mirosław Dąbrowski; Wykład: Wyzwania i ryzyka w zwinnych transformacjach wymagania opis
15:45 - 16:00 ; Przerwa: Rozstrzygnięcie konkursów wymagania opis
16:00 - 17:00 ; Inne: Pizza party wymagania opis
beAnalyst2
10:00 - 11:00 Bartosz Gatz; Wykład: Jak być dobrym kierownikiem produktu: nieoczywiste pułapki data driven development wymagania opis
11:00 - 11:30 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:30 - 13:00 Hanna Tomaszewska; Warsztat: EventStorming - szybkie warsztaty ogarniania procesów dla developerów, ekspertów dziedzinowych i analityków wymagania opis
13:00 - 13:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
13:15 - 14:45 Miłosz Musialik; Warsztat: Zwinny Analityk - teoria a praktyka wymagania opis
14:45 - 15:00 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
15:00 - 15:45 Mirosław Dąbrowski; Wykład: Wyzwania i ryzyka w zwinnych transformacjach wymagania opis
15:45 - 16:00 ; Przerwa: Rozstrzygnięcie konkursów wymagania opis
16:00 - 17:00 ; Inne: Pizza party wymagania opis
beTech
10:00 - 11:00 Bartosz Gatz; Wykład: Jak być dobrym kierownikiem produktu: nieoczywiste pułapki data driven development wymagania opis
11:00 - 11:30 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:30 - 13:00 Mikołaj Lewandowski; Warsztat: Programowanie współbieżne w Pythonie wymagania Laptop, Python 3.6, PyCharm, git, konto na GitHubie opis
13:00 - 13:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
13:15 - 14:45 Krzysztof Piotrowicz; Warsztat: Tworzenie aplikacji wieloplatformowych przy użyciu Cordova wymagania Laptop i zainstalowana Cordova opis
14:45 - 15:00 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
15:00 - 15:45 Mirosław Dąbrowski; Wykład: Wyzwania i ryzyka w zwinnych transformacjach wymagania opis
15:45 - 16:00 ; Przerwa: Rozstrzygnięcie konkursów wymagania opis
16:00 - 17:00 ; Inne: Pizza party wymagania opis
beTester
10:00 - 11:00 Bartosz Gatz; Wykład: Jak być dobrym kierownikiem produktu: nieoczywiste pułapki data driven development wymagania opis
11:00 - 11:30 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:30 - 14:45 Karol Gierszewski; Warsztat: Testowanie eksploracyjne wymagania Własny laptop opis
14:45 - 15:00 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
15:00 - 15:45 Mirosław Dąbrowski; Wykład: Wyzwania i ryzyka w zwinnych transformacjach wymagania opis
15:45 - 16:00 ; Przerwa: Rozstrzygnięcie konkursów wymagania opis
16:00 - 17:00 ; Inne: Pizza party wymagania opis
beDataAnalyst
10:00 - 11:00 Bartosz Gatz; Wykład: Jak być dobrym kierownikiem produktu: nieoczywiste pułapki data driven development wymagania opis
11:00 - 11:30 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
11:30 - 13:00 Damian Melniczuk; Warsztat: Automat machine learnign na przykładzie modułu Python - TPOT. InfoShareAcademy wymagania Własny laptop + zainstalowana Anaconda opis
13:00 - 13:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
13:15 - 14:45 Arkadiusz Gutkowski; Warsztat: Neo-Boa. Tworzenie inteligentnych kontraktów w Python na blockchainie NEO. InfoShareAcademy wymagania Wymagany laptop z zainstalowanym Python 3.6. Zainstalowany i uruchomiony docker szczegóły instalacji: https://github.com/ArkadioG/NEO_beit/blob/master/README.md opis
14:45 - 15:00 ; Przerwa: Przerwa wymagania opis
15:00 - 15:45 Mirosław Dąbrowski; Wykład: Wyzwania i ryzyka w zwinnych transformacjach wymagania opis
15:45 - 16:00 ; Przerwa: Rozstrzygnięcie konkursów wymagania opis
16:00 - 17:00 ; Inne: Pizza party wymagania opis

Formularz rejestracji

Zaznacz w harmonogramie interesujące Cię warsztaty i uzupełnij poniższe pola. Po wybraniu warsztatu jest on dla Ciebie zarezerwowany, ale rezerwacja ważna jest maksymalnie 25 minut od otwarcia formularza. Prosimy, nie odświeżaj ani nie zamykaj tej strony dopóki nie przejdziesz przez cały proces - inaczej cały postęp zostanie utracony, a miejsca pozostaną zablokowane do czasu samoczynnego wygaśnięcia rezerwacji.

Potrzebujesz fakturę?

Wejściówka typu studenckiego:

Wypełnij wszystkie zaznaczone pola!

Ceny biletów dla studentów - 69 zł, dla pozostałych uczestników - 129 zł .
Bilet obejmuje uczestnictwo w warsztatach wybranych podczas rejestracji.

Wstęp na wykłady jest darmowy i nie podlega rejestracji.

Masz jakieś pytanie?

Pisz śmiało na adres beit@zarzadzanieit.com lub odezwij się do nas na Facebooku

PRELEGENCI

Bartosz  Gatz

Bartosz Gatz

Dynatrace
Product Manager
Monika  Perendyk

Monika Perendyk

współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Inżynierii Wymagań
Analityk, trener, wykładowca na Politechnice Warszawskiej
Ilona  Konitz

Ilona Konitz

Sii Poland
Lead Business Analyst
Dorota  Szponikowska

Dorota Szponikowska

NET PC sp. z o.o.
IT Analyst
Krzysztof  Wyrzykowski

Krzysztof Wyrzykowski

NET PC sp. z o.o.
Project Manager
Marek  Kołodziejczyk

Marek Kołodziejczyk

Software Development Academy
Product Manager, Analityk Biznesowy
Michał  Wolski

Michał Wolski

MODESTO
Konsultant zarządzajacy
Elena  Zhukova

Elena Zhukova

Lufthansa Systems Poland
Business Analyst
Hanna  Tomaszewska

Hanna Tomaszewska

Analiza IT
Analityk biznesowy
Maciej  Stępa

Maciej Stępa

Profit Plus
CEO
Marysia  Lachowicz

Marysia Lachowicz

wyGRAmy
Project Manager and Agile
Artur  Zawadzki

Artur Zawadzki

wyGRAmy
PM trainer
Przemysław  Witka

Przemysław Witka

Intel Corporation
Agile Coach/ Scrum Master
Wòjcech  Makùrôt

Wòjcech Makùrôt

infoShare Academy
Agile Coach, Scrum Master
Mirosław  Dąbrowski

Mirosław Dąbrowski

Project Management Institute Poland Chapter
VP of IT, Board Member
Olga  Springer

Olga Springer

SentiOne
Product Manager
Tomasz  Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski

Rocket Studio sp. z.o.o
Mobile & Web Product Management Consultant
Jan  Wieremjewicz

Jan Wieremjewicz

Dynatrace
Technical Product Manager
Adam  Michalski

Adam Michalski

Dynatrace
Product Designer
Przemysław  Pipiora

Przemysław Pipiora

GetResponse
Product Manager
Maciej  Chmielarz

Maciej Chmielarz

Amazon
Software Development Engineer In Test
Michał  Ożibko

Michał Ożibko

Sii Poland
Test Architect
Michał  Ślęzak

Michał Ślęzak

WhatClinic.com
Software Developer In Test
Karol  Gierszewski

Karol Gierszewski

GOYELLO Sp. z o.o
Software Tester
Bartosz  Rychlicki

Bartosz Rychlicki

Quantum Lab
CEO & Founder
Mariusz  Gil

Mariusz Gil

Source Ministry
Owner
Damian  Melniczuk

Damian Melniczuk


Arkadiusz  Gutkowski

Arkadiusz Gutkowski

Starsoft / AVEVA
C# Developer
Wojciech  Bilicki

Wojciech Bilicki

OKE Poland Sp. z o.o.
Software Engineer
Piotr  Gankiewicz

Piotr Gankiewicz

Noordwind Software Services
Software Engineer
Krzysztof  Piotrowicz

Krzysztof Piotrowicz

Intel Corporation
Software Engineer
Aneta  Kobylińska

Aneta Kobylińska

MVProject
Analityk biznesowy
Miłosz  Musialik

Miłosz Musialik

Goyello
Business Analyst
Mikołaj  Kortalla

Mikołaj Kortalla

Currenda Sp. z o.o.
Analityk/Product Owner
Damian  Winczewski

Damian Winczewski

Quantum Lab
Scrum Master
Mikołaj  Lewandowski

Mikołaj Lewandowski

STX NEXT
Python Developer
Beata  Bednarczyk

Beata Bednarczyk

Gdańska Fundacja Kształcenia Menadżerów
Senior consultant
Wojciech  Parteka

Wojciech Parteka

Gdańska Fundacja Kształcenia Menadżerów
Dyrektor klientów strategicznych
Michał  Blaszak

Michał Blaszak

Ciklum sp. z o.o.
Section Manager R&D
Marcin  Gora

Marcin Gora

Atos
Program Manager
Piotr  Januszewski

Piotr Januszewski

Quantum Lab
Junior AI specialist
Katarzyna  Jastrzębska

Katarzyna Jastrzębska


Frontend Developer
Andrzej  Tomaszewski

Andrzej Tomaszewski

GetResponse
Product Manager
Maciej  Rogacewicz

Maciej Rogacewicz

APR24
Project Leader
Patryk  Sudnik

Patryk Sudnik

AirHelp
Product Manager

PARTNERZY

MAPA

Wszystkie wykłady i warsztaty odbędą się na Politechnice Gdańskiej (ul. Narutowicza 11/12), w budynku nowego wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki (Nowe ETI).



ORGANIZATORZY

Damian  Winczewski

Damian Winczewski

Koordynator BeIT'18
Wojciech  Buława

Wojciech Buława

Wicekoordynator BeIT'18
dr inż. Jakub  Miler

dr inż. Jakub Miler

Opiekun formalny z ramienia PG
Justyna  Fiałkowska

Justyna Fiałkowska

Koordynator beAgile
Magdalena  Leżała

Magdalena Leżała

Koordynator beProductManager
Michał  Nagórski

Michał Nagórski

Koordynator beLeader
Anna  Ślubowska

Anna Ślubowska

koordynator beAnalyst
Natalia  Krasicka

Natalia Krasicka

Koordynator beAnalyst
Patryk  Podworski

Patryk Podworski

Koordynator beTech
Paulina  Möller

Paulina Möller

Koordynator beTester
Krzysztof  Miazek

Krzysztof Miazek

Koordynator BeDataAnalyst
Maksymilian  Operlejn

Maksymilian Operlejn

Koordynator wykładów
Natalia  Madalińska

Natalia Madalińska

Koordynator ds PR
Marcelina  Bulczak

Marcelina Bulczak

Manager ds PR
Margarita  Menjega

Margarita Menjega

Manager ds PR
Anna  Gozdan

Anna Gozdan

Manager ds FR
Kinga  Buczkowska

Kinga Buczkowska

Manager ds FR
Michał  Bosak

Michał Bosak

Manager ds FR
Robert  Nowicki

Robert Nowicki

Manager ds FR
Krzysztof  Piotrowicz

Krzysztof Piotrowicz

Koordynator zespołu IT
Joanna  Woźna

Joanna Woźna

Członek zespołu IT
Grzegorz  Strelczuk

Grzegorz Strelczuk

Członek zespołu IT
Patryk  Podworski

Patryk Podworski

Członek zespołu IT
Marcin  Kubiak

Marcin Kubiak

IT/Logistyka

KONTAKT

Nie chcesz przegapić naszych warszatów?
A może nie chcesz, żeby umknęła Ci informacja o kolejnym wydarzeniu?
Zapisz się do newslettera!