12-14 kwietnia 2019, Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.

To już V odsłona Konferencji Inżynierii Oprogramowania beIT ! Celem wydarzenia jest propagowanie wiedzy z zakresu zarządzania projektami i produktami, analizy, przywództwa i kompetencji miękkich w branży IT, a także narzędzi dla jakości oprogramowania.

Uczestnicy będą mieli okazję zgłębić wiedzę i wymienić się doświadczeniami w trakcie warsztatów, wykładów i sesji dyskusyjnych, prowadzonych przez praktyków z branży IT.

ŚCIEŻKI

beTech beTester beDataAnalyst beAgile beProductManager beLeader beAnalyst1 beAnalyst2

HARMONOGRAM

Zaznacz w harmonogramie poniżej interesujące Cię warsztaty i uzupełnij poniższe pola. Po wybraniu warsztatu jest on dla Ciebie zarezerwowany, ale rezerwacja ważna jest maksymalnie 25 minut od otwarcia formularza. Prosimy, nie odświeżaj ani nie zamykaj tej strony dopóki nie przejdziesz przez cały proces - inaczej cały postęp zostanie utracony, a miejsca pozostaną zablokowane do czasu samoczynnego wygaśnięcia rezerwacji.

Dzień 1 - piątek, 12 kwietnia 2019

beTech
beTester
beDataAnalyst
beAgile
beProductManager
beLeader
beAnalyst1
beAnalyst2
15:30 - 16:30 Inne: Rejestracja
16:30 - 17:30 Wykład: Radosław Smilgin Wyróżnij się w IT
17:35 - 18:35 Wykład: Victor Arroyo ScienceOps: machine learning applied to System Engineering, czyli m.in. jak wdrożyć robota, który czuwa nad poprawnością kodu [en]

Dzień 2 - sobota, 13 kwietnia 2019

beTech
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
09:30 - 11:00 Konrad Sobociński; Warsztat: Python Django framework - full stack development cz. 1 wymagania Wymagania w ie!
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 12:15 Jan Kamiński; Wykład: Rola Analityka w Software House – Multitool, Chirurg czy Skryba? wymagania
12:15 - 13:00 ; Przerwa: Lunch wymagania
13:00 - 16:00 Konrad Sobociński; Warsztat: Python Django framework - full stack development cz. 2 wymagania Co dobrze znać? Podstawowa znajomość języka skryptowego Python Podstawowe informacje na temat tworzenia stron internetowych oraz modelu MVC. Uczestnicy muszą również przyjść z własnymi laptopami z zainstalowanym Pythonem.
16:00 - 16:30 ; Przerwa: Przerwa wymagania
16:30 - 18:00 Rafał Borowiec; Warsztat: JUnit 5 - Praktyczne wprowadzenie. wymagania Każdy uczestnik powinien posiadać laptopa. Minimum narzędzi: Git, Java 11 (OpenJDK lub Oracle JDK), Gradle 5.2.1, IntelliJ Community lub Ultimate (może być również trial)
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking uczestników z prelegentami. wymagania
beTester
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
09:30 - 11:00 Ewelina Wielemborek; Warsztat: Projektowanie testów w oparciu o klasy równoważności. wymagania
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 12:15 Jan Kamiński; Wykład: Rola Analityka w Software House – Multitool, Chirurg czy Skryba? wymagania
12:15 - 13:00 ; Przerwa: Lunch wymagania
13:00 - 16:00 Anna Pieciulko-Czyrko; Warsztat: Projekt testowy bez tajemnic. wymagania
16:00 - 16:30 ; Przerwa: Przerwa wymagania
16:30 - 18:00 Paulina Ławrynowicz; Warsztat: Obiektowa reprezentacja kontraktu REST w testach backendowych z użyciem JAX-RS. wymagania Wymagana podstawowa znajomość języka Java oraz REST, laptop z zainstalowanym OpenJDK 11, Maven 3.6.0 oraz wybranym IDE do Javy np. IntelliJ IDEA Community Edition.
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking uczestników z prelegentami. wymagania
beDataAnalyst
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
09:30 - 11:00 Wojciech Janowski; Warsztat: Wykrywanie sentymentu z wykorzystaniem sieci neuronowych. wymagania Uczestnicy muszą mieć własne laptopy z następującym oprogramowaniem: Python, Jupyter. Wystarczy podstawowa znajomość języka Python.
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 12:15 Jan Kamiński; Wykład: Rola Analityka w Software House – Multitool, Chirurg czy Skryba? wymagania
12:15 - 13:00 ; Przerwa: Lunch wymagania
13:00 - 16:00 Paweł Kopeć; Warsztat: Wprowadzenie do nauczania maszynowego. wymagania Warsztaty będą obejmować zadania praktyczne wymagające podstawowej znajomości Pythona.
16:00 - 16:30 ; Przerwa: Przerwa wymagania
16:30 - 18:00 Piotr Kowenzowski; Warsztat: Wprowadzenie do Tensorflow. wymagania Uczestnicy muszą mieć własne laptopy z następującym oprogramowaniem: Python, Jupyter.
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking uczestników z prelegentami. wymagania
beAgile
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
09:30 - 11:00 Łukasz Michno, Maciej Wilmiński; Warsztat: Skuteczny Scrum Master. wymagania
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 12:15 Jan Kamiński; Wykład: Rola Analityka w Software House – Multitool, Chirurg czy Skryba? wymagania
12:15 - 13:00 ; Przerwa: Lunch wymagania
13:00 - 16:00 Daniel Skowroński; Warsztat: Lean Change Management - Adaptacyjne wprowadzanie zmiany. wymagania
16:00 - 16:30 ; Przerwa: Przerwa wymagania
16:30 - 19:00 Tomasz Pawlak; Warsztat: Rola Scrum Mastera. wymagania Podstawowa wiedza o Scrum.
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking uczestników z prelegentami. wymagania
beProductManager
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
09:30 - 11:00 Tomasz Tomaszewski; Warsztat: Business Model Canvas. wymagania
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 12:15 Jan Kamiński; Wykład: Rola Analityka w Software House – Multitool, Chirurg czy Skryba? wymagania
12:15 - 13:00 ; Przerwa: Lunch wymagania
13:00 - 16:00 Bartosz Gatz, Adam Gadomski; Warsztat: Czy priorytetyzację backlogu można zautomatyzować? wymagania
16:00 - 16:30 ; Przerwa: Przerwa wymagania
16:30 - 18:00 Weronika Kościelniak; Warsztat: Jak wykorzystywać Design Thinking w praktyce? wymagania
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking uczestników z prelegentami. wymagania
beLeader
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
09:30 - 11:00 Maciej Greń; Warsztat: Jak stworzyć odpowiedni lejek sprzedażowy dla Twojej firmy? wymagania
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 12:15 Jan Kamiński; Wykład: Rola Analityka w Software House – Multitool, Chirurg czy Skryba? wymagania
12:15 - 13:00 ; Przerwa: Lunch wymagania
13:00 - 15:00 Jarosław Łojewski; Warsztat: Jak rozmawiać o błędach i porażkach? wymagania
16:00 - 16:30 ; Przerwa: Przerwa wymagania
16:30 - 18:00 Lucjan Śledź; Warsztat: Analiza porównawcza źródeł finansowania projektu. wymagania
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking uczestników z prelegentami. wymagania
beAnalyst1
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
09:30 - 11:00 Jan Kamiński; Warsztat: Value Proposition Canvas - czyli jak dać użytkownikom to, czego potrzebują cz. 1 wymagania
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 12:15 Jan Kamiński; Wykład: Rola Analityka w Software House – Multitool, Chirurg czy Skryba? wymagania
12:15 - 13:00 ; Przerwa: Lunch wymagania
13:00 - 14:30 Jan Kamiński; Warsztat: Value Proposition Canvas - czyli jak dać użytkownikom to, czego potrzebują cz. 2 wymagania
14:30 - 15:00 ; Inne: Przerwa wymagania
15:00 - 18:00 Hanna Tomaszewska; Warsztat: Jak wpadać na rozwiązania najlepsze a nie tylko te oczywiste? wymagania
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking uczestników z prelegentami. wymagania
beAnalyst2
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
09:30 - 11:00 Jacek Woynarowski; Warsztat: Repozytorium analityczne – instant. Czyli jak zbudować repozytorium na miarę potrzeb. wymagania Każdy uczestnik powinien posiadać laptopa.
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 12:15 Jan Kamiński; Wykład: Rola Analityka w Software House – Multitool, Chirurg czy Skryba? wymagania
12:15 - 13:00 ; Przerwa: Lunch wymagania
13:00 - 16:00 Michał Bartyzel; Warsztat: Event Storming dla Biznesu. wymagania
16:00 - 16:30 ; Przerwa: Przerwa wymagania
16:30 - 18:00 Elena Zhukova; Warsztat: Analiza Stakeholderów w połączeniu z warsztatem o przeprowadzaniu warsztatu. wymagania
20:00 - 23:00 ; Inne: Networking uczestników z prelegentami. wymagania

Dzień 3 - niedziela, 14 kwietnia 2019

beTech
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
10:00 - 11:00 Agata Skamruk; Wykład: Charakterystyka systemów ekspertowych wymagania
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 13:15 Rafał Misiak; Warsztat: Architektura aplikacji cz. 1 wymagania
13:15 - 14:00 ; Przerwa: Lunch - Pizza wymagania
14:00 - 15:30 Rafał Misiak; Warsztat: Architektura aplikacji cz. 2 wymagania
15:30 - 15:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania
15:45 - 16:30 Michał Michalczuk; Wykład: Node.js w ekosystemie .NET Core: Jak to połączyć i kiedy może się to przydać? wymagania
beTester
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
10:00 - 11:00 Agata Skamruk; Wykład: Charakterystyka systemów ekspertowych wymagania
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 13:15 Michał Dąbrowski, Karol Gierszewski; Warsztat: Wstęp do testowania API z użyciem jMeter wymagania Własny laptop wymagany: Założone konto na stronie https://trello.com/ - usilnie zalecamy rejestrację przy użyciu fikcyjnego, nowego konta email ze względów bezpieczeństwa. Ściągnięcie najnowszej wersji darmowego programu jMeter ze strony http://www.apache.org/dist/jmeter/binaries Zainstalowana przeglądarka Chrome w najnowszej wersji. Oczywiście może to być również dowolna inna przeglądarka, jednak przykłady będziemy pokazywać przy użyciu właśnie Chrome i żeby nie tracić cennego czasu polecamy właśnie tą.
13:15 - 14:00 ; Przerwa: Lunch - Pizza wymagania
14:00 - 15:30 Maciej Chmielarz; Warsztat: Pytest - jak profesjonalnie wystartować projekt automatyzacji testów w języku Python? wymagania Własny laptop z przygotowanym środowiskiem Instrukcje: https://blog.qalabs.pl/narzedzia/git-cmder/ https://blog.qalabs.pl/narzedzia/python-pycharm/
15:30 - 15:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania
15:45 - 16:30 Michał Michalczuk; Wykład: Node.js w ekosystemie .NET Core: Jak to połączyć i kiedy może się to przydać? wymagania
beDataAnalyst
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
10:00 - 11:00 Agata Skamruk; Wykład: Charakterystyka systemów ekspertowych wymagania
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 13:15 Jakub Powierza; Warsztat: Uczenie nienadzorowane z wykorzystaniem Scikit-Learn wymagania Uczestnicy muszą mieć własne laptopy z następującym oprogramowaniem: Python, Jupyter.
13:15 - 14:00 ; Przerwa: Lunch - Pizza wymagania
14:00 - 15:30 Michał Górecki; Warsztat: Systemy rekomendacji treści wymagania Uczestnicy muszą mieć własne laptopy z następującym oprogramowaniem: Python, Jupyter.
15:30 - 15:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania
15:45 - 16:30 Michał Michalczuk; Wykład: Node.js w ekosystemie .NET Core: Jak to połączyć i kiedy może się to przydać? wymagania
beAgile
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
10:00 - 11:00 Agata Skamruk; Wykład: Charakterystyka systemów ekspertowych wymagania
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 13:15 Stanisław Matczak; Warsztat: Feedback w praktyce - jak udzielać i przyjmować informację zwrotną w zespole wymagania
13:15 - 14:00 ; Przerwa: Lunch - Pizza wymagania
14:00 - 15:30 Damian Winczewski; Warsztat: Standaryzacja jako narzędzie wspomagające zespoły zwinne na podstawie Kanban Pizza Game wymagania
15:30 - 15:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania
15:45 - 16:30 Michał Michalczuk; Wykład: Node.js w ekosystemie .NET Core: Jak to połączyć i kiedy może się to przydać? wymagania
beProductManager
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
10:00 - 11:00 Agata Skamruk; Wykład: Charakterystyka systemów ekspertowych wymagania
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 13:15 Olga Springer; Warsztat: Co Product Manager powinien wiedzieć o AI? wymagania
13:15 - 14:00 ; Przerwa: Lunch - Pizza wymagania
14:00 - 15:30 Mateusz Kapica; Warsztat: Współpraca Product Ownera z zespołem wymagania
15:30 - 15:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania
15:45 - 16:30 Michał Michalczuk; Wykład: Node.js w ekosystemie .NET Core: Jak to połączyć i kiedy może się to przydać? wymagania
beLeader
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
10:00 - 11:00 Agata Skamruk; Wykład: Charakterystyka systemów ekspertowych wymagania
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 13:15 Leszek Kurycyn; Warsztat: Lider przyszłości wymagania Każdy uczestnik powinien przynieść laptopa.
13:15 - 14:00 ; Przerwa: Lunch - Pizza wymagania
14:00 - 15:30 Marcin Gora; Warsztat: Praca w zespołach rozproszonych wymagania
15:30 - 15:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania
15:45 - 16:30 Michał Michalczuk; Wykład: Node.js w ekosystemie .NET Core: Jak to połączyć i kiedy może się to przydać? wymagania
beAnalyst1
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
10:00 - 11:00 Agata Skamruk; Wykład: Charakterystyka systemów ekspertowych wymagania
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 13:15 Joanna Pliś; Warsztat: Czyściec w aplikacjach IT, czyli o roli analizy procesowej przy projektowaniu rozwiązań IT. wymagania
13:15 - 14:00 ; Przerwa: Lunch - Pizza wymagania
15:30 - 15:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania
15:45 - 16:30 Michał Michalczuk; Wykład: Node.js w ekosystemie .NET Core: Jak to połączyć i kiedy może się to przydać? wymagania
beAnalyst2
09:00 - 09:30 ; Inne: Rejestracja wymagania
10:00 - 11:00 Agata Skamruk; Wykład: Charakterystyka systemów ekspertowych wymagania
11:00 - 11:15 ; Przerwa: Przerwa wymagania
11:15 - 13:15 Maciej Wrzód, Natalia Madalińska; Warsztat: Analiza potrzeb raportowych - warsztat praktyczny (z wykorzystaniem Power BI) wymagania Wymagania: laptop z dostępem do Internetu.
13:15 - 14:00 ; Przerwa: Lunch - Pizza wymagania
14:00 - 15:30 Paweł Ołowski; Warsztat: Roadmapy - tworzenie i wykorzystanie w organizacjach IT wymagania
15:30 - 15:45 ; Przerwa: Przerwa wymagania
15:45 - 16:30 Michał Michalczuk; Wykład: Node.js w ekosystemie .NET Core: Jak to połączyć i kiedy może się to przydać? wymagania

Formularz rejestracji

Twoje imię jest wymagane.
Twoje nazwisko jest wymagane.
Twój adres email jest wymagany. Niepoprawny format adresu email.

Wejściówka typu studenckiego?

Potrzebujesz fakturę?

Wypełnij wszystkie zaznaczone pola!

Ceny biletów dla studentów - 69 zł, dla pozostałych uczestników - 169 zł .
Bilet obejmuje uczestnictwo w warsztatach wybranych podczas rejestracji.

Wstęp na wykłady jest darmowy i nie podlega rejestracji.

Masz jakieś pytanie?

Pisz śmiało na adres beit@zarzadzanieit.com lub odezwij się do nas na Facebooku

PRELEGENCI

Victor  Arroyo

Victor Arroyo

Nordea
Head of engineering system
Radosław  Smilgin

Radosław Smilgin

testerzy.pl
Professional Tester
Hanna  Tomaszewska

Hanna Tomaszewska

Analiza IT
Analityk Biznesowy
Jan  Kamiński

Jan Kamiński

PGS Software S.A.
Analityk Biznesowy
Tomasz  Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski

Product Vision
Co-Founder
Bartosz  Gatz

Bartosz Gatz

Dynatrace
Senior Technical Product Manager
Olga  Springer

Olga Springer

SentiOne
Head of Product
Adam  Gadomski

Adam Gadomski

Scalac
Technical Project Manager
Michał  Michalczuk

Michał Michalczuk

Ciklum
Full-Stack Software Developer
Agata  Skamruk

Agata Skamruk

Code Squat
Python Developer
Joanna  Pliś

Joanna Pliś

Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych
Analityk Biznesowy
Weronika  Kościelniak

Weronika Kościelniak

Bisnode
Product Manager
Michał  Bartyzel

Michał Bartyzel

BNS IT s.j.
Agility Consultant
Ewelina  Wielemborek

Ewelina Wielemborek

Broad Minds
Trener
Łukasz  Michno

Łukasz Michno

mlynarze.com
Co-Founder
Maciej  Wilmiński

Maciej Wilmiński

mlynarze.com
Co-Founder
Maciej  Greń

Maciej Greń

Scalac
Head of Sales and Marketing
Paweł  Kopeć

Paweł Kopeć

Airspace Intelligence
Software Engineer
Rafał  Borowiec

Rafał Borowiec

blog.codeleak.pl
Software Developer
Mateusz  Kapica

Mateusz Kapica

Banedanmark
Project Manager
Elena  Zhukova

Elena Zhukova

Lufthansa Systems Poland
Analityk Biznesowy
Anna  Pieciulko-Czyrko

Anna Pieciulko-Czyrko

Cherry-IT & Nordea
Test Automation Engineer
Daniel  Skowroński

Daniel Skowroński

Independent Freelance Trainer
Agile-Lean Coach
Jarosław  Łojewski

Jarosław Łojewski

Fundacja Dobra Porażka
Founder & CEO
Michał  Górecki

Michał Górecki

Intel Corporation
AI Software Engineer
Rafał  Misiak

Rafał Misiak

infoshare Academy & Vectaury
Trainer, Lead Java Developer
Konrad  Sobociński

Konrad Sobociński

Intel Technology Poland
Senior Software Engineer, team leader
Maciej  Wrzód

Maciej Wrzód

MVProject
Vice President
Natalia  Madalińska

Natalia Madalińska

MVProject
Business Analyst, Project Coordinator
Jacek  Woynarowski

Jacek Woynarowski

Atena Uslugi Informatyczne i Finansowe S.A.
Business Solution Architect
Paulina  Ławrynowicz

Paulina Ławrynowicz

PGS Software S.A.
Test Automation Engineer
Lucjan  Śledź

Lucjan Śledź

Gdańska Fundacja Kształcenia Menadżerów
Dyrektor ds. Rozwoju
Jakub  Powierza

Jakub Powierza

Intel Corporation
Graphics Software Engineer
Paweł  Ołowski

Paweł Ołowski

EPAM Systems
Analityk Biznesowy
Michał  Dąbrowski

Michał Dąbrowski

Aspire Systems Poland
Senior Software Tester
Karol  Gierszewski

Karol Gierszewski

Aspire Systems Poland
Senior Software Tester
Tomasz  Pawlak

Tomasz Pawlak

tomekpawlak.pl
Scrum Master/Agile Coach
Marcin  Gora

Marcin Gora

Atos
Program Manager
Wojciech  Janowski

Wojciech Janowski

VoiceLab
NLP&AI Programmer
Piotr  Kowenzowski

Piotr Kowenzowski

Airspace Intelligence
Full Stack Engineer
Maciej  Chmielarz

Maciej Chmielarz

QA Labs
Trener
Stanisław  Matczak

Stanisław Matczak

Lufthansa Systems Poland
Senior Agility Master
Leszek  Kurycyn

Leszek Kurycyn

Jobhouse
Managing Director
Damian  Winczewski

Damian Winczewski

Playsoft
Scrum Master

PARTNERZY

MAPA

Wszystkie wykłady i warsztaty odbędą się na Politechnice Gdańskiej (ul. Narutowicza 11/12), w budynku nowego wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki (Nowe ETI).



ORGANIZATORZY

Wojciech  Buława

Wojciech Buława

Koordynator BeIT'19
Marcelina  Bulczak

Marcelina Bulczak

Wicekoordynator beIT'19
dr inż. Jakub  Miler

dr inż. Jakub Miler

Opiekun formalny z ramienia PG
Maksymilian  Operlejn

Maksymilian Operlejn

Koordynator Programu
Anna  Gozdan

Anna Gozdan

Koordynator ds. logistyki
Martyna  Gostomska

Martyna Gostomska

Manager ds FR
Izabela  Król

Izabela Król

Manager ds. FR
Bartek  Malinowski

Bartek Malinowski

Manager ds. FR
Karina  Szóstakowska

Karina Szóstakowska

Koordynator ścieżki beProductManager
Hanna  Łyczak

Hanna Łyczak

Koordynator ściezki beAnalyst
Wiktor  Rozbiegała

Wiktor Rozbiegała

Koordynator ścieżki beAgile
Michał  Mirowski

Michał Mirowski

Koordynator Ścieżki beLeader
Paweł  Kopeć

Paweł Kopeć

Koordynator ścieżki beDataAnalyst
Krzysztof  Petru

Krzysztof Petru

Koordynator ścieżki beTester
Mateusz  Kowalewski

Mateusz Kowalewski

Koordynator ścieżki beTech
Juliusz  Dziedzic

Juliusz Dziedzic

Manager ds. PR
Aleksandra  Duczek

Aleksandra Duczek

Manager ds. PR
Ignacy  Grabowski

Ignacy Grabowski

Grafik
Grzegorz  Strelczuk

Grzegorz Strelczuk

Członek zespołu IT
Damian  Karaś

Damian Karaś

Manager ds. logistyki
Mateusz  Klingenberg

Mateusz Klingenberg

Manager ds. logistyki
Patryk  Podworski

Patryk Podworski

Członek zespołu IT

KONTAKT

Nie chcesz przegapić naszych warszatów?
A może nie chcesz, żeby umknęła Ci informacja o kolejnym wydarzeniu?
Zapisz się do newslettera!