16 października 2020, Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.

VI edycja Konferencji Inżynierii Oprogramowania beIT startuje już 16 października tego roku - a to oznacza, że czeka na Ciebie prawie 50 doświadczonych prelegentów, 8 ścieżek tematycznych i aż 3 dni wykładów i warsztatów!

Celem wydarzenia jest propagowanie wiedzy z zakresu zarządzania projektami i produktami, analizy biznesowej, przywództwa i kompetencji miękkich w branży IT. Miłośnicy UX designu, testowania oraz sztucznej inteligencji również będą mieli szansę na poszerzenie swoich horyzontów.

Wstęp na wykłady jest bezpłatny. Zakup biletu obejmuje warsztaty i wyżywienie.

Link do wydarzenia na platformie Facebook: LINK

ŚCIEŻKI

beUxDesigner beAgile beAnalyst1 beAIEngineer beAnalyst2 beLeader beProductManager beTester

PRELEGENCI

Igor  Mróz

Igor Mróz

Zero Bullshit Managment
Założyciel
Marta  Mielcarek

Marta Mielcarek

SoftwareMill
UX/ UI Designer
Hanna  Wesołowska

Hanna Wesołowska

Lufthansa Systems Poland
Senior Strategic Business Analyst
Tomasz  Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski

SentiOne
Head of Product
Krzysztof  Wyrzykowski

Krzysztof Wyrzykowski

.
.
Anna  Pieciulko-Czyrko

Anna Pieciulko-Czyrko

Nordea
Tester automatyczny/ IT Developer
Wojciech  Aleksander

Wojciech Aleksander

Nordea
Senior content designer/ UX writer
Kaja  Toczyska

Kaja Toczyska

inFullMobile
Lead UX Designer
Radek  Taraszka

Radek Taraszka

UXPin
Product Leader/ UX Designer
Kamil  Sikora

Kamil Sikora

SYZYGY Warsaw
Head of Agile Center
Łukasz  Olczyk

Łukasz Olczyk

Lean Business Consulting
Owner
Michał  Mańkiewicz

Michał Mańkiewicz


Coach
Damian  Winczewski

Damian Winczewski

STX Next
Senior Scrum Master
Elena  Zhukova

Elena Zhukova

Lufthansa Systems Poland
Senior Strategic Business Analyst
Ilona  Konitz

Ilona Konitz

Sii Poland
Senior Business Analyst
Iwona  Rostkowska

Iwona Rostkowska

qb-mobile
PM, analistyk systemów IT, scrum master
Katarzyna  Czyrkiewicz

Katarzyna Czyrkiewicz

Hapag-Lloyd Polska Sp. z o.o.
Robotic Process Automation Analyst
Agnieszka  Kugler

Agnieszka Kugler

Asseco Poland
Business Analyst Manager
Krzysztof  Kołosowski

Krzysztof Kołosowski

SoftServe
Business Analyst
Marek  Pełszyński

Marek Pełszyński

LPP S.A.
Senior Web Data Analyst
Karolina  Szroder

Karolina Szroder

.
.
Mateusz  Kapica

Mateusz Kapica

widelab
Chief Technology Officer
Izabela  Słomczewska

Izabela Słomczewska

Implic.me
Founder Implic.me
Jakub  Kurcek

Jakub Kurcek

Spartez
Senior Product Manager
Artur  Guła

Artur Guła

Freelancer
Project Manager
Małgorzata  Kusyk

Małgorzata Kusyk

AgilePMO
AgilePMO CEO/Founder
Natalia  Sitko

Natalia Sitko

.
.
Alicja  Kulawik

Alicja Kulawik

GoGoApps
People Manager
Ewa  Olejnik

Ewa Olejnik

Software Development Academy
Trener testowania
Elżbieta  Badtke

Elżbieta Badtke

SPEEDNET Sp. z.o.o.
Tester oprogramowania
Maciej  Niechwiadowicz

Maciej Niechwiadowicz

Nuadu.pl
Project Manager
Tomasz  Klepacki

Tomasz Klepacki

Test Automation Lead/Test Architect at LPP S.A.
Jit Team
Ewa  Marchewka

Ewa Marchewka

Nokia
Head of Small Cells Productization
Maciej  Wyrodek

Maciej Wyrodek

Objectivity
Senior Test Automation Engineer
Piotr  Kowenzowski

Piotr Kowenzowski

Airspace Intelligence
Data Science/Full Stack Engineer
Mateusz  Jurczyński

Mateusz Jurczyński

Amazon
Software Developer II
Paweł  Procaj

Paweł Procaj

Thomson Reuters
Big Data Software Developer
Danko  Nikolic

Danko Nikolic

Frankfurt Institute for Advanced Studies
Reseacrh Fellow
Anna  Łapuć

Anna Łapuć

.
.
Ewelina  Danielewicz

Ewelina Danielewicz

.
.
Piotr  Nowosielski

Piotr Nowosielski

Just Join IT
CEO
Sebastian  WIlczewski

Sebastian WIlczewski

Nordea
Team Leader in Exploration and Requirements
Agata  Kuszner

Agata Kuszner

LPP S.A.
Scrum Master

PARTNERZY

MAPA

Wszystkie wykłady i warsztaty odbędą się na Politechnice Gdańskiej (ul. Narutowicza 11/12), w budynku nowego wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki (Nowe ETI).



ORGANIZATORZY

Martyna  Gostomska

Martyna Gostomska

Koordynator beIT'20
Michał  Górecki

Michał Górecki

Wicekoordynator beIT'20
Izabela  Król

Izabela Król

Wicekoordynator beIT'20
dr  inż. Jakub Miler

dr inż. Jakub Miler

Opiekun formalny z ramienia PG
Karina  Szóstakowska

Karina Szóstakowska

Koordynator Programu
Anna  Tesmer

Anna Tesmer

Koordynator działu PR
Weronika  Stapurewicz

Weronika Stapurewicz

Wicekoordynator działu PR
Grzegorz  Strelczuk

Grzegorz Strelczuk

Koordynator działu IT
Patryk  Podworski

Patryk Podworski

Koordynator działu IT
Małgorzata  Niewiadomska

Małgorzata Niewiadomska

Koordynator ścieżki beAnalyst1
Zuzanna  Matuszewska

Zuzanna Matuszewska

Koordynator ścieżki beAnalyst2
Sandra  Sikorska

Sandra Sikorska

Koordynator ścieżki beLeader
Adrianna  Górska

Adrianna Górska

Koordynator ścieżki beAgile
Sonia  Rembas

Sonia Rembas

Koordynator ścieżki beProductManager
Krzysztof  Petru

Krzysztof Petru

Koordynator ścieżki beTester
Paweł  Kopeć

Paweł Kopeć

Koordynator ścieżki beAIEngineer
Adam  Gliszczyński

Adam Gliszczyński

Koordynator wykładów
Mikołaj  Pinkosz

Mikołaj Pinkosz

Przedstawiciel działu FR
Sara  Kamrowska

Sara Kamrowska

Przedstawiciel działu FR
Jakub  Stępień

Jakub Stępień

Przedstawiciel działu FR
Aleksandra  Stoltmann

Aleksandra Stoltmann

Przedstawiciel działu logistyki
Aleksandra  Rojewska

Aleksandra Rojewska

Przedstawiciel działu logistyki
Damian  Karaś

Damian Karaś

Przedstawiciel działu logistyki
Mateusz  Klingenberg

Mateusz Klingenberg

Przedstawiciel działu logistyki
Juliusz  Dziedzic

Juliusz Dziedzic

Grafik
Dominik  Kowalczyk

Dominik Kowalczyk

Grafik
Cyprian  Podściański

Cyprian Podściański

Przedstawiciel działu PR
Maria  Miazek

Maria Miazek

Przedstawiciel działu PR
Adrianna  Namsoleck

Adrianna Namsoleck

Przedstawiciel działu PR
Katarzyna  Giczela

Katarzyna Giczela

Przedstawiciel działu PR

KONTAKT

Nie chcesz przegapić naszych warszatów?
A może nie chcesz, żeby umknęła Ci informacja o kolejnym wydarzeniu?
Zapisz się do newslettera!