Praktycy na Politechnice

Inicjatywa Praktycy na Politechnice istnieje po to, aby studenci Politechniki Gdańskiej mogli dowiedzieć się jak od praktycznej strony wygląda inżynieria oprogramowania oraz praca w firmie IT. W ramach tego projektu zapraszamy na Politechnikę Gdańską pracowników z pomorskich firm,  którzy mają związek z działaniem w obszarze IT na co dzień. Prelegenci dzielą się z  uczestnikami swoim doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą w pracy oraz narzędziami, które im się przydają na co dzień. Wydarzenia które organizowaliśmy ostatnio to m.in.:

  • Gryfikacja - usprawnij komunikację!
  • Jak okiełznać Dockera?
  • Pierwsze kroki na rynku pracy.
  • Jak odnieść sukces w projekcie przy pomocy ogórka kiszonego i inne tajniki kuchni BDD.
  • Jak HR ocenia kandydata czyli słów kilka o rekrutacji i personal brandingu.
  • Jak zarządzać ryzykiem?

 

Spotkania realizowane w ramach inicjatywy mają charakter otwarty, więc w wydarzeniu może wziąć udział każda chętna osoba. Wydarzenia często składają się z części teoretycznej i praktycznej, dzięki czemu uczestnicy spotkania mają możliwość przećwiczenia zdobytej wiedzy w przygotowanych przez prelegenta zadaniach.


Jeżeli chcesz organizować takie spotkania, zdobywać nowe znajomości i kontakty z ludźmi związanymi z biznesem i zdobywać wiedzę dotyczącą zarządzania w IT serdecznie zapraszamy do aplikowania do zespołu.

Jeśli jesteś osobą która ma pomysł na ciekawy warsztat do zaprezentowania to zapraszamy do kontaktu!

praktycynapolitechnice@zarzadzanieit.com