ZESPÓŁ

Koło Naukowe Zarządzanie IT to przede wszystkim ekipa młodych, energicznych i ambitnych osób. Łączy nas branża IT, ale w wolnym czasie każdy realizuje swoje pasje.
Zarządzanie IT

Koło Naukowe

Zarządzanie IT

Nasze koło naukowe jak sama nazwa może wskazywać, zrzesza miłośników zarządzania oraz IT. Czym się zajmujemy? Organizujemy warsztaty w celu poszerzenia kompetencji studentów i raz do roku prowadzimy Konferencję Inżynierii Oprogramowania beIT, która pozwala sprawdzić nabytą wiedzę w praktyce. Oferujemy wspólne certyfikowanie, aby nasi członkowie byli atrakcyjniejsi na rynku pracy i mogli rozwijać swoje umiejętności.

Prezes

Izabela Król

Energiczna, otwarta i optymistyczna. Głęboko wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych i próbuję nadążyć za życiem, które ciągnie mnie za spódnicę :)
Izabela Król
Hanna Sobcińska

Sekretarz

Hanna Sobcińska

Studentka Inżynierii Danych. Lubię czytać, gotować i analizować.

Koordynator BeIT

Martyna Gostomska

Czuwam nad spójna pracą wszystkich działów, budżetuję i pomagam wszędzie jak mogę.Mimo wszystko głównie działam w Fundraisingu, od którego ponad rok temu zaczęłam przygodę z konferencją i mam do tego działu największy sentyment. Chciałabym, żeby każdy z zespołu miał możliwość jak najwięcej się nauczyć przy organizacji beIT i czuł, że robimy coś fajnego. Moje doświadczenia z eventami bywały różne - zawodowo sieję panikę i podbieram wodę ze sceny prelegentom. Ale teraz postaram się, żeby odbyło się bez-fuckup'owo.
Martyna Gostomska
Grzegorz Strelczuk

Koordynator działu IT

Grzegorz Strelczuk

Student informatyki na Politechnice Gdańskiej, dużo śpi i je.

BeIT’19, Koordynator ścieżki beProductManager

Karina Szóstakowska

Studentka 1 roku Elektroniki i Telekomunikacji. Uwielbiam podróżować i odkrywać ciekawe miejsca na świecie, jak i w Polsce. Jestem ogromną fanką festiwali muzycznych, towarzyszy im atmosfera nie do opisania. Wolny czas staram się spędzać aktywnie, od zawsze towarzyszył mi sportowy tryb życia. Poza tym interesuje się modą i czasami gram na pianinie.
Karina Szóstakowska
 (Konferencja BeIT)

Dział BeIT

(Konferencja BeIT)

Głównym zadaniem działu beIT jest organizacja konferencji - beIT. Konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT umożliwia uczestnictwo w wykładach i warsztatach dotyczących branży IT - nie tylko w kontekście zarządzania. Dział podzielony jest na mniejsze zespoły: fundraising, logistykę i ścieżki. Daje szansę uczestnikom wykorzystać w praktyce wiedzę uzyskaną na uczelni oraz poszerzyć horyzonty i zainteresowania określonymi branżami.

Dział

PiC (Praktycy i Certyfikaty)

W kole odpowiedzialny za organizację i prowadzenie warsztatów. Zajmują się także wspólnym certyfikowaniem. Co roku starają się umożliwić członkom koła rozszerzyć swoje CV o nowe umiejętności np. certyfikat Professional Scrum of Scrums Master, szkolenie All about making contacts, certyfikat ITIL 4 foundation.
PiC (Praktycy i Certyfikaty)
PR

Dział

PR

Zajmuje się social mediami i zarządzaniem informacją. Prowadzą kołowego Facebooka oraz LinedIna, promują konferencję, ale też przygotowują np. harmonogramy postów, które ułatwiają im systematyczne informowanie. Kształtują wizerunek koła i konferencji, a także kierują odbiorem naszej działalności przez osoby trzecie. Dzięki naszemu PRowi każdy może szybko i sprawnie dowiedzieć się co nowego w kole.

Dział

HR

W Zarządzaniu IT zajmuje się w rekrutacją, a także czynnie (i pozytywnie) wpływa na relacje między członkami wszystkich działów. Dzieje się to poprzez organizowanie wspólnych wyjść i spotkań: tych oficjalnych - na których “podsumowujemy” rok akademicki i nasze działania, ale też tych nieoficjalnych - jak kręgle czy pizza. HR dba, aby komunikacja w kole działała szybko i efektywnie.
HR
IT

Dział

IT

Dział specjalizuje się w szerokim pojęciu informatyką oraz nowymi technologiami. Zarządza i administruje strony koła takie jak strona konferencji beIT oraz ta na której czytacie ten wpis. To właśnie dzięki IT możecie m.in. cieszyć się kupnem biletów na konferencję, ale też nie martwić się o bezpieczeństwo danych koła i konferencji.